ACTIVE WASH HAND Anti Bacterial Silver Ions 5L

img118
Higieniczny żel do mycia rąk i ciała zawierający antybakteryjne jony srebra. Preparat nie wywołuje podrażnień, zalecany do częstego mycia rąk. Zachowuje optymalny dla skóry odczyn pH. Zalecany również do mycia całego ciała oraz jako dodatek do kąpieli.

Sposób użycia: Nanieść niewielką ilość żelu na dłonie i dokładnie rozprowadzić na ich powierzchni, myć ręce minimum 30 sekund pamiętając o kciukach i paznokciach. Spłukać wodą.

UWAGA!
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.


img119

UWAGA !
WŁAŚCICIELEM MARKI ACTIVE ORAZ WSZYSTKICH WZORÓW GRAFICZNYCH UMIESZCZONYCH NA NA PRODUKTACH JEST ASGARD / DAWID MICHALSKI
Kopiowanie, rozpowszechnianie, przedruk i publikacja w jakiejkolwiek formie (również elektronicznej) do celów handlowych ,komercyjnych i prywatnych, bez pisemnej zgody właściciela jest ZABRONIONA!

Zdjęcia zamieszczone w galerii jak również inne nie będące elementem graficznym strony, chronią prawa autorskie. Wykorzystywanie do celów komercyjnych i prywatnych bez pisemnej zgody autora właściciela marki ACTIVE zabronione.

Kup na Allegro